Pracujemy na terenie Warszawy

(+48) 508 659 602

ING 61 1050 1025 1000 0097 1844 7130

©2019 by Benodi.

ZABIEGI DLA SPORTOWCÓW

FIZJOTERAPIA

Fizjoterapia zajmuje się likwidacją skutków lub łagodzeniem procesów chorobowych i ich następstw, zapobieganiem im oraz przywracaniem sprawności człowieka w ciągu całego jego życia.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Nieodłączny element każdego programu treningowego. Masaż powoduje lepsze odżywienie i dotlenienie mięśni, co przyśpiesza regenerację powysiłkową. Przeciwdziała kontuzjom i pomaga zwalczyć zakwasy po ćwiczeniach. Działa przeciwbólowo oraz  sprzyja poprawie krążenia krwi, co pomaga oczyścić organizm z toksyn.

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Drenaż limfatyczny polega na uciskaniu i pocieraniu skóry poprzez zastosowane określonych technik i specjalistycznych ruchów tak, by przepchnąć nagromadzoną limfę, a tym samym zlikwidować obrzęk i poprawić krążenie chłonki. Zanikają obrzęki, nawet te zastoinowe i zapalne. Usunięte zostają toksyny z komórek skóry, a krążenie limfy przebiega znacznie sprawniej.

KINESIOTAPING

Kinesiotaping oddziałuje bezpośrednio na skórę, a konkretnie na receptory bólu oraz na układ limfatyczny, mięśnie i stawy. Opiera się na ruchu i zawartym w organizmie procesie samo-leczenia, dlatego jego działanie jest długotrwałe. Metoda ta nie ogranicza ruchów i nie utrudnia wykonywania dotychczasowych czynności oraz prowadzenia dotychczasowego stylu życia. Kinesiotaping redukuje ból, rozluźniania napięte mięśnie oraz zwiększa zakres aktywności fizycznej.

Chcesz umówić się na wizytę?

Zapraszam do kontaktu.